![Гірська громада попрощалася з Кошарним Костянтином Миколайовичем](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-3-300x189.jpg)
Костянтин Кошарний став для нас прикладом самовідданості та мужності. Мужній воїн, боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право країни бути вільною. У пам’яті всіх, хто знав його, він назавжди залишиться щирим патріотом, який наближав Україну до перемоги.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати.
Дякуємо усім, хто прийшов провести Костянтина Кошарного в останню путь.
Царство Небесне Герою! Світла і вічна пам’ять!