З нагоди Дня єднання, в Гірській громаді в установах і закладах освіти о 10 ранку урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн.
На урочистому заході в Горі був присутній воїн ЗСУ, мартусівчанин Олександр Шум. Голова громади подякував йому та усім військовим за мужність і героїзм у боротьбі проти ворога.![День єднання у Гірській громаді](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11-2-300x200.jpg)
![День єднання у Гірській громаді](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11-2-300x200.jpg)
Воїн випадково потрапив на урочистий захід, адже приїхав отримати квадрокоптер, який дуже потрібний побратимам Олександра.
![День єднання у Гірській громаді](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/15-2-246x300.jpg)