02.11.2023

Чергова поїздка до наших воїнів, хлопців з Ревного, які зараз служать на Бахмутському напрямку.
Сільський голова Роман Дмитрів постійно підтримує контакт з військовими підрозділами, в яких служать хлопці з нашої громади. Ми намагаємось забезпечувати наших захисників усім необхідним: автомобілями, автозапчастинами, одягом, тепловізорами, квадрокоптерами та іншими необхідними речами.
На минулих вихідних сільський голова особисто доставив теплий одяг, взуття, смаколики та інші речі для наших захисників з Ревного. Він також доставив особливий вантаж для Юрія Гойка від його мами. Юрій Михайлович 20 жовтня відзначав свій день народження.
Загалом цього разу придбали та передали 21 комплект військового вітровологозахисного одягу, 17 пар взуття, 200 пар шкарпеток для 137 батальйону на загальну суму 132 058грн.
Речі придбали коштом працівників Гірської сільської ради, виконавчого комітету та управлінь гуманітарного розвитку та житлового-комунального господарства та комунального будівництва, які з самого початку повномасштабної агресії щомісяця донатять із заробітної плати на потреби військових.
Придбанням займалась ГО “Взаємодія та партнерство”.
Щиро дякуємо усім, хто приєднався до збору вантажу. Наступна поїздка планується за декілька тижнів, тож бажаючі можуть долучитись.
Чергова поїздка до наших воїнів, хлопців з Ревного, які зараз служать на Бахмутському напрямку Чергова поїздка до наших воїнів, хлопців з Ревного, які зараз служать на Бахмутському напрямку Чергова поїздка до наших воїнів, хлопців з Ревного, які зараз служать на Бахмутському напрямку