Skip to content
1

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА КИЇВЩИНІ СТАНОМ НА 10:00 29.03.2022

29.03.2022

Білоцерківський, Бориспільський, Обухівський, Фастівський райони. Ситуація контрольована. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Все під контролем. Налагоджений учбовий процес дистанційно.
Бучанський район. Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.
Макарівська ТГ – зв’язку немає, води, газу, електрики немає. Селище під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом.
Ірпінська ТГ – Ірпінь бій. ЗСУ контролює місто. Інфраструктура зруйнована. Постійно обстріли.
Немишаївська, Бучанська ТГ ворог окопався. Інфраструктура зруйнована, зв’язку практично немає. Гостомельська ТГ – переміщення технікою ворога, йшов бій. Інфраструктура зруйнована. Бородянська ТГ переміщення ворога, заблокована, зруйнована інфраструктура. Дмитрівська ТГ – по частині громадипереміщається ворог, частково відсутнє світло.
Білогородська ТГ частково відсутнє світло.
Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ, Коцюбинська ТГ, Пісківська ТГ в штатному режимі.
Броварський район. Ніч з 28 на 29 березня у Броварському районі минула спокійно. У населених пунктах Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад спостерігається присутність незначної кількості ворожої техніки. У результаті бойових дій на території цих громад завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Ситуація в даній частині району залишається ще напруженою.
Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівськата Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі. Планується продовження евакуації населення з Димерської громади та завезення туди продуктів харчування і ліків.
Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах. Ворог знаходиться на в‘їзді в місто. Планується евакуація людей з міста Славутич.
Евакуація
Сьогодні евакуація цивільного населення гуманітарними коридорами в Київській області проводитися не буде. Немає погоджених маршрутів.
Довідково. За весь час проведення евакуації цивільного населення (з 9 березня), евакуйовано вже більше 65 000 жителів області.
ДСНС
За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 41 пожежа (12 – в житловому секторі, 2 – на підприємствах, 20 – трав’яний настил, 6- сміття).
Більше 10 загорань приватних будинків, сухої трави, та об’єктів соціальної інфраструктури по різним адресам в Бучанському районі (Святопетровське, Забір`я) внаслідокобстрілів ворога. Техніка до гасіння не залучалась. Велисяактивні бойові дії.
За добу виявлено та знешкоджено – 11 вибухо-небезпечних предметів у Бучанському районі (с. Софіївська Борщагівка, с. Петрушки)
Відзначається продовження мілітаризації російськими окупаційними військами зони відчуження Чорнобильської АЕС. Це серйозно підвищує ризик пошкодження ізоляційних споруд, що побудовані над четвертим енергоблоком станції після її вибуху в 1986 році. Таке пошкодження неминуче призведе до потрапляння в атмосферу значної кількості радіоактивного пилу та зараження ним не лише України, але й інших країн Європи. Окупаційні війська РФ ігнорують загрози та застереження та продовжують транспортувати і зберігати значну кількість боєприпасів в безпосередній близькості від атомної станції.
Десятки тон реактивних снарядів, снарядів для ствольної артилерії, мінометних боєприпасів щодня транспортуються підрозділами Східного воєнного округу збройних сил російської федерації з бази тилового забезпечення, що розгорнута в Наровлянському районі Гомельської області республіки білорусь. Транспортний коридор загарбників проходить через місто Прип’ять та в кількох сотнях метрів від ізоляційних споруд атомної станції. Подальше зберігання боєприпасів здійснюється в сусідньому до міста Прип’ять місті Чорнобиль, що також знаходиться на незначній відстані від АЕС. В місті Чорнобиль окупантами розгорнуто тимчасовий пункт управління угрупуванням військ Східного воєнного округу, а також командний пункт 38-ї окремої мотострілецької бригади.
В першу чергу постраждають населені пункти Вишгородського району. це Іванківська, Поліська, Димерська громади.
Оборона Києва та Київщини у випадку вторгнення Білорусі
На волинському напрямку від Збройних Сил Республіки Білорусь знаходяться до чотирьох БТГр, які залучені до зміцнення та захисту білорусько-українського кордону. Повністю виключити причетність Збройних Сил Республіки Білорусь до бойових дій на території Українинеможливо.
Російський ворог перегрупує війська та відводить частинупідрозділів на територію Республіки Білорусь для відновлення боєздатності.
На Гомельщині Республіки Білорусь зафіксованоперевезення мобільної балістичної ракетної системи«Іскандер-М» в напрямку Державного кордону з Україною.
Але саме з території Білорусі в перший день війни до Київської області увійшли російські загарбники. Вони окупували три територіальні громади Вишгородського району – Поліську, Іванківську та Димерську. Українські військові готові до будь якого сценарію і безумовно враховуємо будь-які варіанти оборони.
https://koda.gov.ua/operatyvna-informacziya-stanom-na-1000-29-03-2022/