7 лютого відбулось засідання Правління Всеукраїнської Асоціації ОТГ, головою якого є Роман Дмитрів

10.02.2023

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад була створена у 2016 році і значно зросла, зараз до Асоціації входить понад 650 громад. Така велика кількість громад для ефективної взаємодії потребує змін у структурі та взаємодії усіх членів Асоціації.
Для створення надійного механізму співпраці між громадами стартував Шведсько-Український пілотний проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International.
На засіданні говорили про подальшу співпрацю, комунікацію, вирішення спільних проблем та реалізацію проєктів. Очільник громади спілкувався з головами громад, які були в окупації, але при цьому змогли організувати оборону і евакуацію жителів та вистояти.