“30 хвилин з головою” з працівниками МПО та Муніципальної охорони

06.03.2023

Зустрічі “30 хвилин з головою” продовжуються. Ранок понеділка пожежні МПО та працівники муніципальної охорони почали із діалогу з сільським головою.
Безпека в громаді – перш за все, тому обговорювали шляхи удосконалення діяльності обох структур для підвищення якості роботи.
Мова йшла, зокрема, про переобладнання під наші потреби пожежного автомобіля, який прибув з Німеччини, а також про приклади інших громад, де пожежні працюють, як добровольці.
Для мінімізації навантаження на працівників, а також для підвищення ефективності роботи в трудовий графік будуть внесені зміни.
Говорили також про необхідність навчальних курсів для усіх працівників муніципальної варти.
Роман Дмитрів зазначив, що зараз виконуються усі необхідні дії для відновлення будівництва Центру безпеки в Горі.