28.03.2023

05 КВІТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРИЙОМ БАТАРЕЙОК, ЛЮМІНІСЦЕНТНИХ ЛАМП ТА ТЕРМОМЕТРІВ ВІД НАСЕЛЕННЯВідділ благоустрою УЖКГ та КБ Гірської сільської ради спільно з компанією «Екологічні Інвестиції», вже 5-й рік поспіль, будуть проводити ЗБІР люмінісцентних ламп, термометрів та батарейок.
ГРАФІК ЗБОРУ
Затишне
вул. Центральна, (біля магазину) з 8:00 до 9:00
-Ревне
вул. Шкільна, 24 (на площі біля школи) з 09:30 до 11:00
Мартусівка
вул. Бориспільська (біля магазину) з 11:30 до 13:00
Гора
вул. Центральна, 5 (біля сільради) з 13:30 по 15:00.
Приймаються лише непошкоджені термометри та лампи!
Звертаємо вашу увагу, що відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутні термометри відносяться до небезпечного виду відходів, є сильним джерелом забруднення навколишнього середовища і потребують спеціальної утилізації. Їх не можна викидати просто в смітник!
Просимо жителів бути активнішими та утилізувати такі відходи правильно. Екосвідомість — це не дивацтво, а стиль життя, усвідомлення особистої відповідальності за майбутнє нашої громади.