Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області

Гуменюк Тетяна Сергіївна

Начальник управління
Плахотнюк Ольга Михайлівна

Місце прийому:
с. Ревне, вул. Бориспільська, 10

Графік роботи:

Понеділок       08:00 – 17:00

Вівторок          08:00 – 17:00

Середа              08:00 – 17:00

Четвер              08:00 – 17:00

П`ятниця         08:00 – 15:45

Електронна адреса:

Сторінка Facebook:

Телефон:

Завдання Управління:

• Участь у реалізації державної політики у сфері освіти, культури, молоді, спорту і соціального захисту населення.

• Здійснення контролю за дотриманням законодавства України з питань освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення.

• Забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішьно переміщених осіб, підтримки сім’ї, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та виконання програм і заходів у цій сфері.

• Аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з  освітніми потребами громадян; розроблення та організація виконання програм розвитку освіти, культури, молоді та спорту, захисту прав дітей.

• Створення сприятливих умов для розвитку і функціонування української мови в суспільному житті, збереження та розвитку етнічної, мовної і культурної самобутності національних меншин, які проживають в громаді.

• Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти.

• Забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної інфраструктури.

• Навчально-методичне керівництво та координація діяльності навчальних, культурно-мистецьких та спортивних закладів громади, організація їх фінансового забезпечення, зміцнення їх матеріальної бази; координація діяльності культурних та спортивних закладів різних форм власності.

• Участь у комплектуванні навчальних, культурних та спортивних закладів кадрами, в тому числі керівними; удосконалення професійної кваліфікації працівників, їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому відповідно до чинного законодавства.

• Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному процесі навчальних, культурно-мистецьких та спортивних закладів громади

Відділи управіння:

Начальник відділу
Рахімова Тетяна Михайлівна

Відділ культури, спорту та інформування

Начальник відділу
Давидок Світлана Олександрівна

Сектор соціального захисту

Надання соціальних послуг населенню відповідно до Закону України «Про соціальні послуги»

Пов'язані події та документи: